| Εξοργιστής | 55/110 Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1180mm |
| Ισχύς κινητήρα | 22 KW |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Μεταφέρουν | Δύο ανεξάρτητες διαδρομές |
| Εξοργιστής | 55/110 Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1180mm |
| Ισχύς κινητήρα | 22 KW |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Μεταφέρουν | Δύο ανεξάρτητες διαδρομές |
| ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΞΩΘΗΤΩΝ | ΚΩΝΙΚΟΣ ΔΙΔΥΜΟΣ ΕΞΩΘΗΤΗΣ ΒΙΔΩΝ |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΣΧΕΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ | 1240mm |
| Δύναμη μηχανών | 55KW |
| Πρώτη ύλη | PVC & ΠΡΌΣΘΕΤΕΣ ΟΥΣΊΕΣ |
| Έλξη-OFFS | ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ |
| Μοντέλο εξωθητήρα | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1240 mm |
| Ισχύς κινητήρα | 55 KW |
| πρώτη ύλη | PVC & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Μεταφέρουν | Δύο ανεξάρτητες διαδρομές |
| Μοντέλο εξωθητήρα | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1240 mm |
| Ισχύς κινητήρα | 55 KW |
| πρώτη ύλη | PVC & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Μεταφέρουν | Δύο ανεξάρτητες διαδρομές |
| Εξοργιστής | 55/110 Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1180mm |
| Ισχύς κινητήρα | 22 KW |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Μεταφέρουν | Δύο ανεξάρτητες διαδρομές |
| Μοντέλο εξωθητήρα | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1240 mm |
| Ισχύς κινητήρα | 55 KW |
| πρώτη ύλη | PVC & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Μεταφέρουν | Δύο ανεξάρτητες διαδρομές |
| Εξοργιστής | 55/110 Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1180mm |
| Ισχύς κινητήρα | 22 KW |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Μεταφέρουν | Δύο ανεξάρτητες διαδρομές |
| Κεντρικό ηλεκτρικό μέρος | Siemens |
|---|---|
| Δυναμικό | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | Πολυστυρένιο |
| Εφαρμογή | Προφίλ |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΞΩΘΗΤΩΝ | ΚΩΝΙΚΟΣ ΔΙΔΥΜΟΣ ΕΞΩΘΗΤΗΣ ΒΙΔΩΝ |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΣΧΕΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ | 1240mm |
| Δύναμη μηχανών | 55KW |
| Πρώτη ύλη | PVC & ΠΡΌΣΘΕΤΕΣ ΟΥΣΊΕΣ |
| Έλξη-OFFS | ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ |