| Τύπος εξωθητών | 55/28 ΕΝΩΡΟΣ ΚΑΤΑΡΑΣΗΣ ΜΕ ΜΙΑΣ ΚΑΤΑΡΑΣΗ |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΦΙΛ | 25 χιλιοστά |
| Δύναμη κινητήρα | 37kw |
| Πρωτότυπη ύλη | Κόκκοι PVC |
| ΑΠΟΣΤΥΛΩΣΕΙΣ | Δύο αποσύρσεις ζώνης |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 55 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ | Δύο σωλήνες |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Κύριο ΤΥΠΟ ΕΠΙΤΑΣΗΣ | ΚΩΝΙΚΗ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| Κύριο μοντέλο εκχυλίστη | 65/132 |
| Drive μηχανών | 37kw |
| Τύπος παραγωγής | Co-extrusion |
| Πρότυπο πλευρικής εκτόξευσης | 65/28 μονόβραχτη εκτόξευση |
| Τύπος εξωθητών | ΚΩΝΙΚΗ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| Drive μηχανών | 75KW |
| Πρώτη ύλη | WPC & ΠΡΌΣΘΕΤΕΣ ΟΥΣΊΕΣ |
| Ικανότητα παραγωγής | 400kg/h |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Ξέπλυμα |
| Τύπος εξωθητών | ΚΩΝΙΚΗ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| Drive μηχανών | 37Kw |
| Πρώτη ύλη | pp/pe +wood |
| Ικανότητα παραγωγής | 400kg/h |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Αποτύπωση σε ανάγλυφο |
| Εξοργιστής | 55/110 Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1180mm |
| Ισχύς κινητήρα | 22 kW |
| Πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Μεταφέρουν | Δύο ανεξάρτητες διαδρομές |
| ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΞΩΘΗΤΩΝ | ΚΩΝΙΚΟΣ ΔΙΔΥΜΟΣ ΕΞΩΘΗΤΗΣ ΒΙΔΩΝ |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΣΧΕΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ | 1240mm |
| Δύναμη μηχανών | 55KW |
| Πρώτη ύλη | PVC & ΠΡΌΣΘΕΤΕΣ ΟΥΣΊΕΣ |
| Έλξη-OFFS | ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ |
| ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΞΩΘΗΤΩΝ | ΚΩΝΙΚΟΣ ΔΙΔΥΜΟΣ ΕΞΩΘΗΤΗΣ ΒΙΔΩΝ |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΣΧΕΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ | 1240mm |
| Δύναμη μηχανών | 55KW |
| Πρώτη ύλη | PVC & ΠΡΌΣΘΕΤΕΣ ΟΥΣΊΕΣ |
| Έλξη-OFFS | ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ |
| ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΞΩΘΗΤΩΝ | ΚΩΝΙΚΟΣ ΔΙΔΥΜΟΣ ΕΞΩΘΗΤΗΣ ΒΙΔΩΝ |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΣΧΕΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ | 1240mm |
| Δύναμη μηχανών | 55KW |
| Πρώτη ύλη | WPC & ΠΡΌΣΘΕΤΕΣ ΟΥΣΊΕΣ |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ΜΟΝΤΕΛΟ EXTRUDER | ΚΩΝΙΚΗ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΦΙΛ | 1240 χιλιοστά |
| Δύναμη μηχανών | 55KW |
| Πρώτη ύλη | WPC & ΠΡΌΣΘΕΤΕΣ ΟΥΣΊΕΣ |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |