| Παραγωγή | 120 kg/h |
|---|---|
| Ταχύτητα Παραγωγής | ΜΕΓ. 6μ/λεπτό |
| πρώτη ύλη | PVC & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Μεταφέρουν | ΚΑΜΠΙΑ |
| Κόπτης | Πριόνιο |
| ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΞΩΘΗΤΩΝ | Διπλός-βίδα |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 55kw |
| Τάση | 380v, 3p, 50hz |
| ΠΡΩΤΗ ΥΛΗ | PVC |
| Τύπος προϊόντων | wpc και πλαστικό σχεδιάγραμμα |
| Τύπος εξωτήρα | 51/105 ΚΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΜΙΛΟΥΣ ΤΕΛΟΥΡΙΣΜΟΣ |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΦΙΛ | 20*20 |
| Δύναμη κινητήρα | Η Siemens |
| Πρωτότυπη ύλη | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| ΑΠΟΣΤΥΛΩΣΕΙΣ | ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΟΜΠΕΣ |
| Τύπος εξωτήρα | 55/110 ΚΩΝΙΚΟΣ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΦΙΛ | 1180mm |
| Δύναμη κινητήρα | 22KW |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| ΑΠΟΣΤΥΛΩΣΕΙΣ | ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΟΜΠΕΣ |
| Τύπος εξωτήρα | 80/156 κωνική διπλή βίδα |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΦΙΛ | 1180mm |
| Δύναμη κινητήρα | 22KW |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| ΑΠΟΣΤΥΛΩΣΕΙΣ | ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΟΜΠΕΣ |
| Τύπος εξωτήρα | 55/110 ΚΩΝΙΚΟΣ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΦΙΛ | 1180mm |
| Δύναμη κινητήρα | 22KW |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| ΑΠΟΣΤΥΛΩΣΕΙΣ | ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΟΜΠΕΣ |
| Τύπος εξωτήρα | 55/110 ΚΩΝΙΚΟΣ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΦΙΛ | 1180mm |
| Δύναμη κινητήρα | 22KW |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| ΑΠΟΣΤΥΛΩΣΕΙΣ | ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΟΜΠΕΣ |
| Τύπος εξωτήρα | 55/110 ΚΩΝΙΚΟΣ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΦΙΛ | 1180mm |
| Δύναμη κινητήρα | 22KW |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| ΑΠΟΣΤΥΛΩΣΕΙΣ | ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΟΜΠΕΣ |
| Τύπος εξωτήρα | 80/156 κωνική διπλή βίδα |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΦΙΛ | 1180mm |
| Δύναμη κινητήρα | 22KW |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| ΑΠΟΣΤΥΛΩΣΕΙΣ | ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΟΜΠΕΣ |
| Εξοργιστής | 55/110 Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1180mm |
| Ισχύς κινητήρα | 22kW |
| Πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Μεταφέρουν | Δύο ανεξάρτητες διαδρομές |