| Τελικό προϊόν | Παραγωγές PVC |
|---|---|
| Χρήση | Σωλήνες νερού |
| Μοντέλο | SJZ-65/132 κωνικός εξωθητήρας διπλού κοχλία |
| Κατάσταση | Νέος |
| Σχέδιο βίδας | Δίδυμη βίδα |
| Μοντέλο εξωθητήρα | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1240 mm |
| Ισχύς κινητήρα | 55 KW |
| πρώτη ύλη | WPC & ΠΡΌΣΘΕΤΕΣ ΟΥΣΊΕΣ |
| Κόπτης | Πριόνιο |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 KW |
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Διάμετρος σωλήνα | 16~800mm |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα επαφέων | Siemens |
| Ικανότητα | 120~800kg/h |
| Χρόνος Παράδοσης | 45 ημέρες |
| Εγκατάσταση εγκατάστασης | 37~600kw |
| Ελεγχος | Αυτόματο |
|---|---|
| Αναμικτής | Κατακόρυφος/οριζόντιος συνδυασμός |
| Εξουσία | 83/110/22kW |
| Σίτιση | Αυτόματος-πνευματικός |
| Αριθμό μοντέλου | SRL-Z |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες Woking |
| Όροι πληρωμής | L/c, t/t |
| Δυνατότητα προσφοράς | 15 σύνολα το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Zhangjiagang |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες Woking |
| Όροι πληρωμής | L/c, t/t |
| Δυνατότητα προσφοράς | 15 σύνολα το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Zhangjiagang |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες Woking |
| Όροι πληρωμής | L/c, t/t |
| Δυνατότητα προσφοράς | 15 σύνολα το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Zhangjiagang |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες Woking |
| Όροι πληρωμής | L/c, t/t |
| Δυνατότητα προσφοράς | 15 σύνολα το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Zhangjiagang |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες Woking |
| Όροι πληρωμής | L/c, t/t |
| Δυνατότητα προσφοράς | 15 σύνολα το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Zhangjiagang |