| Τάση | 380V/220V |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Χρώμα | Ο Μαύρος, πορτοκάλι |
| Έξοδος | ενιαία έξοδος |
| Σειρά σωλήνων | σωλήνας PE 8001200mm |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| ΟΓΚΟΣ ΣΚΑΦΩΝ | 800L |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΑΝΑΜΙΚΤΩΝ ΘΕΡΜΑΣΤΡΩΝ | ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΟΣ |
| NOTOR ΔΥΝΑΜΗ | 83/110KW |
| ΑΠΟΣΤΟΛΗ | ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | ΑΟΤΟΜΑΤΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Μικρά μόρια |
| Ισχύς κινητήρα | 37 KW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-315 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 75 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμοί σωλήνων | Ενιαίος σωλήνας |
| Πρωτότυπη ύλη | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Μικρά μόρια |
| Ισχύς κινητήρα | 37 KW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Μικρά μόρια |
| Ισχύς κινητήρα | 37 KW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Ικανότητα | 100-500KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Μικρά μόρια |
| Ισχύς κινητήρα | 37 KW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |