| Διάμετρος σωλήνων | 2025mm |
|---|---|
| Εξωθητής | 65/132 |
| Μεταφορά | ΔΥΟ CATERPILLAR ΈΛΞΗ-ΜΑΚΡΙΑ |
| Εφαρμογή | ηλεκτρικός αγωγός |
| Μέθοδος συσκευασίας | ΞΥΛΙΝΟ ΚΟΥΤΙ ΚΑΙ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΦΙΜ |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Διάμετρος σωλήνων | 2025mm |
|---|---|
| Εξωθητής | 65/132 |
| Μεταφορά | ΔΥΟ CATERPILLAR ΈΛΞΗ-ΜΑΚΡΙΑ |
| Εφαρμογή | ηλεκτρικός αγωγός |
| Μέθοδος συσκευασίας | ΞΥΛΙΝΟ ΚΟΥΤΙ ΚΑΙ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΦΙΜ |
| Gearbos | Ενσωματωμένο κιβώτιο ταχυτήτων |
|---|---|
| ΜΟΤΕΡ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
| Ηλεκτρικά μέρη | Siemens ή Schnider |
| Παραγωγή | 800kg/h |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Βιόντιες ολοκληρωμένες |
| Gearbos | Ενσωματωμένο κιβώτιο ταχυτήτων |
|---|---|
| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
| Ηλεκτρικά μέρη | Siemens ή Schnider |
| Παραγωγή | 800kg/h |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Βιόντιες ολοκληρωμένες |
| Gearbos | Ενσωματωμένο κιβώτιο ταχυτήτων |
|---|---|
| ΜΟΤΕΡ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
| Ηλεκτρικά μέρη | Siemens ή Schnider |
| Παραγωγή | 800kg/h |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Βιόντιες ολοκληρωμένες |
| Gearbos | Ενσωματωμένο κιβώτιο ταχυτήτων |
|---|---|
| Μοτέρ | Siemens Κατασκευάζεται στην Κίνα |
| Ηλεκτρικά μέρη | Siemens ή Schnider |
| Παραγωγή | 800kg/h |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Βιόντιες ολοκληρωμένες |
| Όνομα Παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Πεθαίνω | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| ταχύτητα παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| PIPE DIAMETER | 25-63 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματο | Πλήρης αυτόματος |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PPR |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανική Υπηρεσία στο εξωτερικό |