| Gearbos | Ενσωματωμένο κιβώτιο ταχυτήτων |
|---|---|
| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
| Ηλεκτρικά μέρη | Siemens ή Schnider |
| Παραγωγή | 800kg/h |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Βιόντιες ολοκληρωμένες |
| Gearbos | Ενσωματωμένο κιβώτιο ταχυτήτων |
|---|---|
| ΜΟΤΕΡ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
| Ηλεκτρικά μέρη | Siemens ή Schnider |
| Παραγωγή | 800kg/h |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Βιόντιες ολοκληρωμένες |
| Gearbos | Ενσωματωμένο κιβώτιο ταχυτήτων |
|---|---|
| ΜΟΤΕΡ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
| Ηλεκτρικά μέρη | Siemens ή Schnider |
| Παραγωγή | 800kg/h |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Βιόντιες ολοκληρωμένες |
| Gearbos | Ενσωματωμένο κιβώτιο ταχυτήτων |
|---|---|
| ΜΟΤΕΡ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
| Ηλεκτρικά μέρη | Siemens ή Schnider |
| Παραγωγή | 800kg/h |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Βιόντιες ολοκληρωμένες |
| Gearbos | Ενσωματωμένο κιβώτιο ταχυτήτων |
|---|---|
| ΜΟΤΕΡ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
| Ηλεκτρικά μέρη | Siemens ή Schnider |
| Παραγωγή | 800kg/h |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Βιόντιες ολοκληρωμένες |
| Gearbos | Ενσωματωμένο κιβώτιο ταχυτήτων |
|---|---|
| ΜΟΤΕΡ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
| Ηλεκτρικά μέρη | Siemens ή Schnider |
| Παραγωγή | 800kg/h |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Βιόντιες ολοκληρωμένες |
| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Αυτόματη | πλήρης αυτόματος |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PPR |
| Εμπορικό σήμα μηχανών | Siemens αρχική |
| αντιστροφέας | ABB |
| Gearbos | Ενσωματωμένο κιβώτιο ταχυτήτων |
|---|---|
| ΜΟΤΕΡ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
| Ηλεκτρικά μέρη | Siemens ή Schnider |
| Παραγωγή | 800kg/h |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Βιόντιες ολοκληρωμένες |
| Εξωθητής | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Κύριο ηλεκτρικό μέρος | SIEMENS |
| αυτόματος βαθμός | αυτόματος |
| Τάση | Προσαρμοσμένος |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PVC |
| Σχέδιο βίδας | Διπλή βίδα |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρως αυτόματο |
| Εφαρμογή | Επιτροπή |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PVC |
| Εξουσία | 240 kW |