| Όνομα παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνων | 20-63mm; 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Κεφάλι κύβων | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Όνομα Παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Πεθαίνω | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα Παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Όνομα παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνων | 2063mm 3 στρώμα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Κεφάλι κύβων | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Υπόθεση | Καινούργιο |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως Αυτόματο |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | ΠΡΡ |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Μετά την πώληση | Υπερπόντια υπηρεσία μηχανικών |
| Υπόθεση | Καινούργιο |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως Αυτόματο |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | ΠΡΡ |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Μετά την πώληση | Υπερπόντια υπηρεσία μηχανικών |
| Όνομα Παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Πεθαίνω | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| ταχύτητα παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Δύναμη εξωθητών (KW) | 55kw |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων | 16160MM |
| Εφαρμογή | ΣΩΛΉΝΑΣ PPRC |
| Ανώτατη παραγωγή | 150KG/H |
| Ταχύτητα εξώθησης | 2-15m/min |
| Χρώμα | Γκρίζος ή Customzied |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| εφαρμογή | Σωλήνας PPR για το καυτό & κρύο νερό |
| Αυτόματη | πλήρης αυτόματος |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PPR |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματο | Πλήρως αυτόματο |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανική Υπηρεσία στο εξωτερικό |
| εφαρμογή | σωλήνας |
| Σχέδιο βίδας | Μονόβιδα |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματο | Πλήρως αυτόματο |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PPR |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανική Υπηρεσία στο εξωτερικό |