| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματο | Πλήρως αυτόματο |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανική Υπηρεσία στο εξωτερικό |
| εφαρμογή | σωλήνας |
| Σχέδιο βίδας | Μονόβιδα |
| Χρώμα | Γκρίζος ή Customzied |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| εφαρμογή | Σωλήνας PPR για το καυτό & κρύο νερό |
| Αυτόματη | πλήρης αυτόματος |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PPR |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματο | Πλήρως αυτόματο |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PPR |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανική Υπηρεσία στο εξωτερικό |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών | Μονής βίδας |
| χρώμα | Ο Μαύρος, πορτοκάλι |
| Εφαρμογή | ΣΩΛΉΝΑΣ PPRC |
| Δύναμη (W) | 104-150KW |
| Όνομα Παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 2063mm 3 στρώμα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Πεθαίνω | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα Παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Όνομα Παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Πεθαίνω | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα Παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Βιδωτό σχεδιασμό | Διπλή βολή |
| Χρώμα | Μαύρο, πορτοκαλί |
| Εφαρμογή | pprc σωλήνας |
| Αντιστροφέας | Εμπορικό σήμα ABB |
| Όνομα Παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 2063mm 3 στρώμα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Πεθαίνω | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα Παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Όνομα Παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Πεθαίνω | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα Παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών | Μονής βίδας |
| ΧΡΩΜΑ | Ο ΜΑΥΡΟΣ, ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | ΣΩΛΉΝΑΣ PPRC |
| Εφαρμογή | Σωλήνας, κρύο και ανεφοδιασμός ζεστού νερού |