| ΟΓΚΟΣ ΣΚΑΦΩΝ | 1000L |
|---|---|
| Μίξη του τύπου | Τύπος του U |
| NOTOR ΔΥΝΑΜΗ | 15KW |
| Απαλλαγή | ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ |
| Θερμοκρασία | AOTOMATIC |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 KW |
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 KW |
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 KW |
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Ελεγχος | Αυτόματο |
|---|---|
| Αναμικτής | Κατακόρυφος/οριζόντιος συνδυασμός |
| Εξουσία | 83/110/22kW |
| Σίτιση | Αυτόματος-πνευματικός |
| Αριθμό μοντέλου | SRL-Z |
| πρώτη ύλη | PP/PE κομμάτια λειωμένων μετάλλων |
|---|---|
| Ικανότητα | 500KG/H |
| Λειτουργία | Πλήρως αυτόματο |
| Συνολική ισχύς | 110 kw |
| ΣΥΝΤΕΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ | ΕΝΙΑΙΟΣ ΑΞΟΝΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΩΝ ΕΓΓΡΆΦΩΝ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινες περιπτώσεις και παλέτες |
|---|---|
| Υλικό διαδικασίας | masterbatch |
| Σχεδιασμός | Ανάλογα με τους πελάτες |
| μοντέλο | Ενιαία Screw εξώθησης |
| Διάσταση | 8000*1500*2500mm |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |