Γραμμή Εξώθησης Πλαστικής Πλακέτας Σοβατεπί WPC PVC, Γραμμή Παραγωγής Πλακέτας Ντουλαπιού WPC
Περιγραφή:
1. Αυτή η τεχνολογία είναι κατάλληλη για την παραγωγή προϊόντων WPC υψηλής αξίας με διάφορα πλαστικά και φυσικές ίνες,
και το υλικό είναι 90% πλαστικά απόβλητα και φυσικές ίνες απόβλητα.
2. Με επιστημονικό και λογικό σχεδιασμό, το μηχάνημα λειτουργεί αποτελεσματικά.
3. Με τις ιδιότητες τόσο του ξύλου όσο και του πλαστικού, τα προϊόντα WPC έχουν υψηλή ακαμψία και αντοχή σε κρούση
απόδοση. Ο λόγος απόδοσης προς τιμή είναι πολύ υψηλότερος από αυτόν του πλαστικού και του ξύλου.
4. Τα προϊόντα WPC μπορούν να ανακυκλωθούν 100% και είναι φιλικά προς το περιβάλλον προϊόντα
| Κωνικός δίδυμος κοχλίας εξωθητήρας | SJSZ-80/156 | εξοπλισμένο με αυτόματη μηχανή τροφοδοσίας ελατηρίων |
| Ηλεκτρικό σύστημα ελέγχου |
1). Μετατροπέας ABB 2). Διεπαφή ανθρώπου-μηχανής Siemens 3). Μονάδες Siemens, επαφέας Schneider 4). Ελεγκτής θερμοκρασίας Omron |
|
| Καλούπι WPC | SJM-800×15 | |
| Πλατφόρμα διαμόρφωσης κενού | SZD-6000 | |
| Ελκυστήρας με ερπύστριες | SLQ-950 | |
| Εγκάρσιος κόφτης | SQG-1000 | |
| Μεταφορέας | SXS-4000 | |
| Μίκτης ψύξης υψηλής ταχύτητας | SHRL300/600 | |
| Θραυστήρας πλαστικών | SWP-450 | Θραυστήρας πολλαπλών λεπίδων |
| Μηχανή λείανσης |
Προδιαγραφές:
| Υλικό | Σκόνη PVC/PE+ξύλου, με βοηθητικό υλικό |
| Προδιαγραφή προϊόντος | (825mm ,725mm,625mm)×45mm |
| Ταχύτητα γραμμής παραγωγής | 0.2-0.5m/min |
| Μέγιστη. Παραγωγή: | 380Kg/h |
| Συνολική διάσταση | 23×1.6×3 Μ×Π×Υ(m) |
| Βάρος | 10T |
| Συνολική ισχύς | 185kw |
| Πραγματική ισχύς | 115kw |
| Κατανάλωση αέρα | 0.4m3/min |
| Πίεση αέρα | 0.6mpa |
| Όγκος κυκλοφορίας νερού | 0.3m3/min |
| Ισχύς | AC380V±10%,50HZ,3P (σύμφωνα με την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος της πόλης σας) |
| Πηγή νερού |
Βιομηχανικό νερό, χωρίς προσμίξεις και υπό επεξεργασία φιλτραρίσματος, Πίεση νερού: 0.4Mpa, θερμοκρασία νερού: 14-25°C |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος εργασίας | 0-40°C |
Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:
1.υιοθετεί ανώτερο κοχλία αφρισμού
2.λεία επιφάνεια σκληρής σανίδας
3.σταθερή λειτουργία
Συνολική Αξιολόγηση
Στιγμιότυπο Αξιολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι Κριτικές